UNIVER, spol. s r.o.
kontaktní služba

Úklidové stroje

Ruční zametací stroj Wilms HKM 800

Praktický ruční kartáčový zametací stroj Wilms HKM 800 německé firmy Hans Wilms GmbH vysoké kvality představuje ideální prostředek pro zametání podlah uvnitř budov i pro zametání venkovních ploch. S pomocí...
Kč 10.110,-

Zametací úklidový stroj Kemak KSW85EBC

Ručně vedený úklidový stroj pro zametání středně velkých ploch, s hlavním a bočním kartáčem, s elektromotorem, baterií a sací turbínou.
Kč 87.190,-

Zametací úklidový stroj Kemak KSW110EBC

Ručně vedený úklidový stroj pro zametání velkých ploch, s hlavním a bočním kartáčem, s elektromotorem, baterií a sací turbínou.
Kč 93.730,-

Zametací úklidový stroj Kemak KSW110H

Ručně vedený úklidový stroj pro zametání velkých ploch, s hlavním a bočním kartáčem, s benzinovým motorem Honda a sací turbínou.
Kč 68.590,-

Zametací stroj Wilms KS 1280 E

Sedadlový zametací stroj s elektromotorem a bateriemi pro náročné profesionální úklidové práce pro středně velké plochy uvnitř budov i venku.
Kč 364.990,-

Zametací stroj Wilms KS 1280

Sedadlový zametací stroj se čtyřtaktním benzinovým motorem Honda pro náročné profesionální úklidové práce pro středně velké plochy uvnitř budov i venku.
Kč 355.990,-

Podlahové mycí stroje Wilms

Praktické a výkonné stroje pro současně zametání a odsávání i mytí pevných povrchů/podlah v autoservisech, ale i v dalších dílenských a obdobných provozech.
od Kč 57.990,-

* ceny jsou uvedeny bez DPH