Obchodně technické služby

geometrie kol

Rozhodující podíl v obratu tvoří zejména přístroje a zařízení řady renomovaných firem. Patří mezi ně bezesporu např. Beissbarth GmbH / Německo (diagnostika podvozkových skupin - elektronické přístroje na měření geometrie kol, válcové zkušebny brzd, testery tlumení / adheze podvozku, pneuservisní stroje, zvedáky atd.), COSBER GmbH / Německo (přístroje pro měření geometrie kol, válcové zkušebny), Consul Werkstattausrüstung GmbH / Německo (automobilové zvedáky), Slift GmbH / Německo, (hydraulické jámové a dílenské zvedáky), PRESSOL / Německo (mazací technika a zařízení pro výměny olejů), HAZET WERK / Německo (vysoce kvalitní ruční, pneumatické a speciální nářadí), STAHLWILLE / Německo (vysoce kvalitní ruční nářadí), KS TOOLS Werkzeuge - Maschinen GmbH / Německo (nářadí a přípravky), Dinosaurier Werkzeuge Trading GmbH / Německo (zejména speciální nářadí pro renovace veteránů a klempířské práce), OPUS PRODOX AB-auto.com / Švédsko (diagnostické přístroje), Leitenberger GmbH / Německo (speciální měřicí a diagnostické přístroje), Tecnomotor Italiana srl. / Itálie (diagnostické přístroje), GYS / Francie (nabíječky, startovací zdroje a svařovací přístroje), Dometic WAECO International GmbH/Německo (přístroje a přípravky pro servis klimatizací), Pico Technology / V.Británie (osciloskopy), Auto Service Tool Ltd. / V.Británie (speciální přípravky hlavně pro nastavování rozvodů motorů), PCL Air Technology / V.Británie (pneuhustiče a měřiče tlaku vzduchu v pneumatikách), Neway / USA (speciální nástroje na sedla a talíře ventilů), Autorobot/Finsko (zařízení pro rovnání karosérií), WORKY / Itálie (vzduchotechnika), KART / Polsko (myčky kol), SERWO / Německo (ochranné povlaky na volant, sedadla, karosérie) a další.

Významnou součástí sortimentu jsou rovněž profesionální chemotechnické přípravky pro autoservisy od významných společností, např. PETEC / Německo (přípravky na čištění vstřikovacích systémů benzinových i naftových motorů, uvolňovače zarezivělých šroubů, přípravky na ošetření elektronických konektorů, maziva odolávající vysoké teplotě, zinkové spreje, nástřikové hmoty, přípravky na lepení skel, speciální lepidla atd.). Nechybí ani speciální hygienické přípravky od firmy Ursula Rath / Německo (přípravky na mytí rukou, ochranné krémy na pokožku apod.)

Řada obchodních partnerů je také z Číny a z Taiwanu. K těm nejvýznamnějším patří kupříkladu Sino-Italian Taida (Yingkou)) Garage Equipment Co.,Ltd.(dvousloupové, čtyřsloupové a nůžkové zvedáky), Shanghai Flying Tools Co.,Ltd. (jednosloupové a čtyřsloupové zvedáky), Puli Industrial Co.,Ltd. (mazací a olejová technika atd.), Ningbo Steed Tools Co.,Ltd. (pneumatické nářadí), Trisco / Taiwan (malé elektronické měřicí a diagnostické přístroje), Chuan Jiing Enterprise / Taiwan a mnoho dalších.

V nabídce nechybí ani kvalitní autoservisní vybavení od některých tuzemských výrobců.

UNIVER, spol. s r.o. dodává kompletní i dílčí vybavení jakýchkoliv autoservisů. Není rozhodující, zda jde o servisy značkové nebo neznačkové, velké či malé. V České republice má UNIVER, spol. s r.o. jen v oblasti autoopravárenství více než 10 tisíc stálých zákazníků. Další tisíce pak v automobilovém průmyslu, živnostenské sféře, dopravě, stavebnictví, zemědělství atd. Samozřejmě se jedná i o komplety technologického vybavení nových autoservisů "na klíč".

Standardně se poskytuje pomoc při projektovém zpracování daného servisu. Ať už jde o novou výstavbu nebo třeba jen dílčí přestavbu.