UNIVER, spol. s r.o.
kontaktní služba

Svařovací přístroj GYSMI E200 FV

Invertorový svařovací přístroj s TIG-aplikací řízený mikroprocesorem. Funkce Power Factor Correction (PFC) umožňuje optimální a efektivní využití síťového proudu. Výstupní proudový výkon se zvyšuje díky vyhlazení vrchních částí vln PFC-modulem. I při jištění 16 A je možno vytvářet vyšší svařovací proud po delší dobu. Výhodné je to i při používání prodlužovacích síťových kabelů například na stavbách. Zkratka FV (flexibilní napětí) znamená, že přístroj může být používán při různých napětích v rozsahu 85-265 V.

Vyznačuje se následujícími vlastnostmi:
  • velmi vysoká dynamika svařovacího oblouku je na současném trhu jedinečná
  • digitální ovládací panel s fóliovou klávesnicí umožňuje komfortní nastavení svařovacích parametrů
  • používat lze všechny běžné obalované svářecí elektrody bazické, rutilové, na nerez, litinu, návarové a speciální, Ø 1,6 mm až 4,0 mm
  • nabízí regulovatelnou funkci Arc Force (pomáhá stabilizovat hořící elektrický oblouk při svařování, při zkrácení oblouku se zvýší proud a naopak), Anti Stick (dojde-li k přilepení elektrody, tato funkce zajistí skokové snížení svářecího proudu na minimum, elektroda se nerozžhaví, ale naopak zchladne a lze ji snadno odtrhnout), regulovatelnou funkci Hot Start (usnadňuje zapálení oblouku tím, že zvýší zapalovací proud a po úspěšném zapálení se proud sníží na svářečem nastavenou či naprogramovanou hodnotu) a funkcí ARC Down Slope (automatické zrušení oblouku jednoduchým pohybem hořáku pro ukončení svařovacího procesu bez kráteru)
  • snadné přepínání programů MMA (konvenční obalovaná elektroda) a TIG (wolframová elektroda)
  • tento přístroj může být napájen z elektrocentrály a má spolehlivou elektronickou ochranu proti kolísání sítě (+/- 15 %) a přepětí (až do 400 V)
  • vyniká velmi malými rozměry a nízkou hmotností
  • obsluha přístroje je velmi snadná a komfortní
  • vysoká kvalita (vyrobeno ve Francii).

Tento invertorový svařovací přístroj se dodává se 2 kabely (s držákem elektrod 2,0 m/16 mm2 a kostřicím 1,6 m/16 mm2), s pásem pro snadné přenášení a s plastovým kufříkem.

Parametry:
napájení
jištění
svařovací proud I2
napětí naprázdno
zatěžovatel při 40°C    
elektrody
rozměry
hmotnost
230 V
16 A
5 A - 200 A
96 V
120 A (60 %)
Ø 1,6 - 4,0 mm
140x210x270 mm
3,9 kg

obj.č.: 031210

Cena ... Kč 8.860,-

Volitelné příslušenství:
044425 - TIG hořák s ventilem a kabely (délka 4,0 m), připojovací zdířky 10/25 mm2 ... Kč 1.770,-* ceny jsou uvedeny bez DPH