STOP & GO Ultraschallgerät mit Alkali-Mangan-Batterien

Vysoce účinný ultrazvukový přístroj s piezo-kalotovým reproduktorem s úhlem vyzařování 160° se používá jako ochrana proti kunám, které často působí značné škody na vozidlech v garážích, v dílnách, na parkovištích, odstavných plochách atd. Zvláště nebezpečné a na opravu nákladné jsou kunami rozkousané vodiče elektroinstalace, brzdové hadičky, hadice chlazení/topení, manžety, klínové řemeny a další součásti automobilů. Použití přístroje nezávisle napájeného 2 bateriemi je univerzální jak v automobilu, tak i v domě, na půdě, v přístřešku pro auto, na parkovišti, na odstavné ploše prodejny automobilů, v autobazaru, ve stodole, v zahradní kůlně, ve stáji apod.
Přístroj vyzařuje ultrazvukové vlny v rozsahu, který odpovídá tomu, jaký vydávají určitá zvířata ve strachu jako akutní varovný projev, což kuně signalizuje nejvyšší nebezpečí. Aby si na takový ultrazvuk nezvykla, dochází automaticky ke změně průběhu akustického signálu (frekvenční modulace). Funkčnost přístroje signalizuje kontrolka. Jestliže svítí nebo bliká, je garantována jeho plná funkce. Ultrazvuk produkovaný přístrojem není z větší části lidským uchem zachytitelný. Občas může být nějaký zvuk slyšitelný, jindy opět žádný. Přístroj se dodává se 2 bateriemi (2x1,5 Mignon AA alkali-mangané).

Aplikace:
Do přístroje se instalují 2 baterie 1,5 V. Doporučují se baterie 2x1,5 Mignon AA alkali-mangan, které zajišťují spolehlivou a bezúdržbovou funkci přístroje po dobu cca 12 měsíců. Přístroj se umístí do prostoru, který je třeba chránit proti útoku kuny.
Účinnost tohoto ultrazvukového přístroje, vyvinutého společností Norbert Schaub GmbH (leader na německém trhu), je vysoká a mnohonásobně v praxi ověřená. Přístroj kuny nezabijí, ale odpuzuje je a chrání tak požadovanou oblast před jejich útoky.

Parametry:
Provozní napětí: stejnosměrné 3 V
Napájení: 2 baterie 1,5 V Mignon AA (Alkali-Mangan)
Frekvence: 23 kHz ± 2 kHz
Intenzita zvuku: cca 85 dB

Množství: 1ks přístroj / blistr
Obj.č. 07580

Objednávka zboží

8310000075800
07580
STOP & GO 07580 ultrazvuk.přístr.proti kunám
na objednávku
Kč 1.540,00