UNIVER, spol. s r.o.
kontaktní služba

Pojízdné sestavy odsávání

Pojízdné sestavy pro odsávání výfukových plynů GROLLY

Pojízdné sestavy pro odsávání výfukových plynů osobních automobilů mají výškově nastavitelnou skříň s ventilátorem a odsávacím trychtýřem a podvozek se 4 kolečky a sloupkem pro skříň.
od Kč 20.390,-

Pojízdné sestavy pro odsávání výfukových plynů GROLLY-M

Pojízdné sestavy pro odsávání výfukových plynů osobních automobilů mají výškově nastavitelnou skříň s ventilátorem, , 2 hadice s trychtýři s Y-spojkou a podvozek se 4 kolečky.
od Kč 28.790,-

Pojízdné sestavy pro odsávání výfukových plynů GROLLY-V

Pojízdné sestavy pro odsávání výfukových plynů osobních automobilů mají výškově nastavitelnou skříň s ventilátorem a odsávacím trychtýřem a podvozek se 4 kolečky.
od Kč 25.590,-

Pojízdné sestavy pro odsávání výfukových plynů GROLLY-T

Pojízdné sestavy pro odsávání výfukových plynů nákladních automobilů mají výškově nastavitelnou skříň s ventilátorem a odsávacím trychtýřem.
od Kč 34.590,-

Pojízdná sestava pro odsávání výfukových plynů Tecnolux 5000

Pojízdná sestava pro odsávání výfukových plynů osobních a dodávkových automobilů obsahuje kovovou skříň s ventilátorem, trychtýř a hadici na podvozku se 4 kolečky a sloupkem pro skříň.
Kč 17.190,-

Pojízdná sestava pro odsávání výfukových plynů Tecnolux 5100

Pojízdná sestava pro odsávání výfukových plynů osobních a dodávkových automobilů obsahuje polyetylénovou skříň s ventilátorem, trychtýř a hadici na podvozku se 4 kolečky a sloupkem pro skříň.
Kč 18.190,-

Pojízdná sestava pro odsávání výfukových plynů Tecnolux 5025

Pojízdná sestava pro odsávání výfukových plynů osobních a dodávkových automobilů se 2 výfuky obsahuje skříň s ventilátorem, 2 trychtýře s hadicemi a hadici odvodu výfukových plynů.
Kč 29.490,-

Pojízdná sestava pro odsávání výfukových plynů Tecnolux 5500

Pojízdná sestava pro odsávání výfukových plynů nákladních automobilů a autobusů obsahuje kovovou skříň s ventilátorem, trychtýř a hadici na podvozku se 4 kolečky a sloupkem pro skříň.
Kč 25.790,-

Pojízdná sestava pro odsávání výfukových plynů Tecnolux 5020

Pojízdná sestava pro odsávání výfukových plynů motocyklů obsahuje kovovou skříň s ventilátorem, 2 trychtýře a hadici na podvozku se 4 kolečky a sloupkem pro skříň.
Kč 20.790,-

* ceny jsou uvedeny bez DPH