Mléko na ochranu pokožky proti UV-záření prUV

Profesionální mléko pro preventivní ochranu pokožky proti UVA-, UVB- a UVC-záření. Výborně se osvědčuje všude tam, kde je zapotřebí chránit pokožku proti přírodnímu nebo technickému UV-záření, tedy například při obloukovém svařování, vytvrzování nebo sušení plastů a laků UV-zářiči, ale také při sportu, vodním sportu a aktivitách volného času za silného slunečního záření. Je produktem nejvyšší kvality specializované německé firmy Ursula Rath GmbH.

Přednosti:
  • jednoduché použití
  • vysoký ochranný potenciál v rozsahu UVA-, UVB- a UVC-záření
  • vhodné i pro citlivou pokožku
  • vysoká odolnost proti vodě, ochranný efekt je zacován i při kontaktu s vodou nebo pocení
  • obsahuje vitamin E-acetát, Panthenol a včelí vosk
  • bez konzervačních látek, barviv a silikonu
  • dermatologicky testováno (Dermatest GmbH/SRN)

Použití:
Na pokožku se před zatížením UV-zářením nanese pleťové mléko prUV. Roztírá se na ní pečlivě tak dlouho, až zmizí počáteční bíle se lesknoucí stopy. Dávkování činí například na ruce a obličej pokaždé cca 0,5 - 1 ml mléka (množství velikosti čtvrtiny lískového ořechu). Po umytí mycím prostředkem nebo po intenzivním kontaktu s vodou je třeba použít pleťové mléko znovu. V závislosti na způsobu reakce s pokožkou se rozeznává dlouhovlné UVA-záření, střední UVB-záření a krátkovlnné, energeticky nejbohatší UVC-záření. Všechna uvedená záření mohou vyvolávat rakovinu kůže a proto je účinná ochrana zcela namístě. prUV to zajišťuje díky kombinaci nanodisperzních částic dioxidů titanu a oxidu zinku. Tento účinek zesiluje vitamin E-acetát. Skladovací podmínky: teplota 0°C až 25°C.
Pleťové mléko prUV je biologicky odbouratelné. Jako produkt pro ochranu pokožky odpovídá Směrnici Rady 89/656/EHS - o minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví pro používání ochranných prostředků zaměstnanci při práci.
Pro čistý a úsporný výdej se dodávají kvalitní dávkovače.

obj.č. 3125 20
lahvička 125 ml (stačí na cca 120-250 použití)
Akční cena (do vyprodání zásob)

Objednávka zboží

8330000031250
3125
RATH 3125 Mléko na ochranu pokožky proti UV-záření
skladem: Praha (2),
Kč 290,00Kč 200,00