UNIVER, spol. s r.o.
kontaktní služba

Kompresiometry

Kompresiometr pro benzinové motory VT01053A

Přesný přístroj pro měření kompresního tlaku ve válcích zážehových / benzinových motorů přes otvory pro zapalovací svíčky.
Kč 490,-

Kompresiometr pro benzinové motory 058-8101

Přesný přístroj (8-dílná sada) pro měření kompresního tlaku ve válcích zážehových / benzinových motorů osobních a lehkých užitkových automobilů přes otvory pro zapalovací svíčky.
Kč 570,-

Kompresiometr pro benzinové motory VT01059

Přesný přístroj pro měření kompresního tlaku ve válcích zážehových / benzinových motorů přes otvory pro zapalovací svíčky.
Kč 750,-

Kompresiometr pro benzinové motory 339-CT09

Přesný přístroj (10-dílná sada) pro měření kompresního tlaku ve válcích zážehových / benzinových motorů osobních a lehkých užitkových automobilů přes otvory pro zapalovací svíčky.
Kč 1.290,-

Kompresiometr pro dieselové motory VT01050

Přesný přístroj pro měření kompresního tlaku ve válcích dieselových motorů přes otvory pro zapalovací svíčky i vstřikovače.
Kč 1.090,-

Kompresiometr pro dieselové motory 789-0145C

Přesný přístroj (12-dílná sada) pro měření kompresního tlaku ve válcích dieselových motorů osobních i některých nákladních automobilů přes otvory pro zapalovací svíčky a vstřikovače.
Kč 990,-

Přístroj pro měření komprese a ztráty tlaku ve válcích VIGOR V4461

Přístroj (sada) pro měření komprese a ztráty tlaku ve válcích benzínových i dieselových motorů osobních a nákladních automobilů, autobusů, motocyklů, zemědělských strojů atd.
Kč 12.400,-

Kompresiometr pro benzinové motory Leitenberger KP 80/2A

Přesný přístroj pro měření kompresního tlaku ve válcích benzinových / zážehových motorů osobních a lehkých užitkových automobilů a motocyklů.
Kč 2.690,-

Kompresiometr pro dieselové motory Leitenberger KP 80/3A

Přesný přístroj pro měření kompresního tlaku ve válcích dieselových / vznětových motorů osobních, lehkých užitkových i nákladních automobilů.
Kč 3.390,-

Kompresiometr pro benzinové i dieselové motory KP 80/41

Přesný přístroj pro měření kompresního tlaku ve válcích benzinových i dieselových motorů osobních a nákladních automobilů i motocyklů.
Kč 5.290,-

Kompresiometr pro benzinové i dieselové motory KP 80/5

Přesný přístroj pro měření kompresního tlaku ve válcích benzinových i dieselových motorů osobních a nákladních automobilů i motocyklů.
Kč 8.790,-

Kompresiometr se záznamem pro zážehové motory MOTOMETER Otto

Kompresiometr pro přesné měření průběhu kompresního tlaku ve válcích zážehových motorů (3,5 – 17,5 bar) s příslušenstvím v plastovém kufříku.
Kč 10.790,-

Kompresiometry se záznamem pro vznětové motory MOTOMETER Diesel

Kompresiometry pro přesné měření průběhu kompresního tlaku ve válcích vznětových motorů (10 – 40 bar / 10 – 60 bar) s příslušenstvím v plastovém kufříku.
Kč 10.890,-

Kompresiometry se záznamem MOTOMETER Otto + Diesel

Kompresiometry pro přesné měření průběhu kompresního tlaku ve válcích zážehových i vznětových motorů s příslušenstvím v plastovém kufříku.
Kč 15.190,-

Elektronický přístroj pro měření komprese MOTOMETER ECT 700

Moderní elektronický přístroj pro měření komprese motorů, ztráty tlaku ve válcích motorů, zkoušení tlaku / podtlaku v reálném čase atd. se dodává jako sada s různými adaptéry v plastovém kufříku.
Kč 39.990,-

* ceny jsou uvedeny bez DPH