UNIVER, spol. s r.o.
kontaktní služba

Automatický mycí stroj pro díly TWA 40

Automatický mycí /čisticí stroj TWA 40 německého výrobce Rapid Maschinenfabrik GmbH je určený pro vysoce kvalitní mytí/čištění horkou vodou s biologicky odbouratelným čisticím prostředkem předmětů, jako jsou např. součástky v autoopravnách, díly strojů v průmyslové údržbě apod. Toto moderní zařízení odstraňuje oleje a mastné nečistoty perfektně za krátkou dobu. Vzhledem k integrovanému časovému spínači, nastavitelnému termostatu a seřízeným tryskám lze mycí proces nastavit zcela optimálně.
Mytí/čištění předmětů je velmi jednoduché. Mycí zásobník se naplní směsí vody a čisticího prostředku. Znečištěné součásti se vloží na rotující mycí koš a uzavře se víko stroje. Poté se naprogramuje požadovaná doba a teplota mytí/čištění. Ve stroji rotuje ponorný koš a čerpadlo ostřikuje znečištěné předměty vysokým tlakem čisticí kapaliny přes důmyslně uspořádaný systém trysek. Rotace koše, mechanické a chemické působení mycího prostředku v kombinaci s teplotou a příslušnou dobou mytí - to je ideální kombinace pro zajištění dokonalého mytí/čištění.

Stroj charakterizují následující znaky:
 • robustní konstrukce z ušlechtilé nerezové oceli
 • kompaktní design
 • vysoký čisticí efekt s použitím biologicky odbouratelné čisticí kapaliny na horkovodní bázi, není třeba provádět nákladnou likvidaci použité čisticí kapaliny, jde tedy o obdobu mycí kapaliny z běžných myček nádobí
 • pracovní teplota 60°C až 70°C zajišťuje teplotní uvolňování nečistot
 • vysoký tlak ostřiku čisticí kapaliny má účinný mechanický čisticí efekt
 • motoricky rotující nerezový ponorný koš umožňuje působení čisticí kapaliny na všech stranách čištěných předmětů
 • speciální sonda pro kontrolu stavu vody, která při jejím nedostatku v zásobníku stroje přeruší mycí proces
 • kvalitní systém filtrace
 • spojení dokonalého mytí/čištění dílů a požadavků na ochranu životního prostředí
 • zařízení konstruované a vyráběné podle náročných evropských norem s označením CE
 • vysoká spolehlivost a dlouhá životnost zařízení i v náročných provozních podmínkách.

Technické parametry:
průměr rotujícího ponorného koše
nosnost rotujícího ponorného koše
objem zásobníku
ohřev čisticího prostředku
nastavitelná doba mytí/čištění
napájecí napětí
příkon
využitelná výška
rozměry (d x š x v)
hmotnost
360 mm
70 kg
40 l
0°C až 70°C
0 až 60 min
230 V
2,55 kW
cca 340 mm
600 x 680 x 930 mm
50 kg

obj.č.: 70 154

Cena ... Kč 108.890,-
Volitelné příslušenství:

Čisticí prášek pro automatické mycí/čisticí stroje Typ HP 19-116/1
Biologicky odbouratelný čisticí prášek v balení 25 kg se používá pro automatické mycí/čisticí stroje v koncentraci 0,5 % až 5 %. Teplota 60°C až 80°C. Zajišťuje perfektní odmaštění, čištění a dočasnou ochranu zároveň. Má univerzální použití na všechny běžné materiály (ocel, barevné kovy, umělé hmoty, sklo, keramika, alkalicky stálé emaily atd.). Nezpůsobuje žádnou korozi. Vzhledem k biologické odbouratelnosti je ekologický a neohrožuje životní prostředí. Není třeba provádět nákladnou likvidaci použité čisticí kapaliny, jde tedy o obdobu mycí kapaliny z běžných myček nádobí.

obj.č.: 70 434

Cena ... Kč 5.930,-
Čisticí koncentrát pro automatické mycí/čisticí stroje Typ SA 270
Biologicky odbouratelný koncentrát v plastovém kanistru 20 l se používá pro automatické mycí/čisticí stroje v koncentraci 5 % (1:20). Má plnou čisticí schopnost od 40°C. Zajišťuje perfektní odmaštění, čištění a dočasnou ochranu zároveň. Má univerzální použití na všechny běžné materiály (ocel, barevné kovy, umělé hmoty, sklo, keramika, alkalicky stálé emaily atd.). Nezpůsobuje žádnou korozi. Vzhledem k biologické odbouratelnosti je ekologický a neohrožuje životní prostředí. Není třeba provádět nákladnou likvidaci použité čisticí kapaliny, jde tedy o obdobu mycí kapaliny z běžných myček nádobí.

obj.č.: 70 411

Cena ... Kč 5.710,-
* ceny jsou uvedeny bez DPH