UNIVER, spol. s r.o.
kontaktní služba

Zouvačky kol - osobní

Stroj pro montáž a demontáž pneumatik TC CarMoto 428

Ruční stroj pro montáž a demontáž pneumatik motocyklů, osobních a lehkých užitkových automobilů. Představuje velmi praktického pomocníka při pneuservisu všude tam, kde není k dispozici elektrický proud...
Kč 19.190,-

Stroj pro montáž a demontáž pneumatik Beissbarth MS 201

Elektropneumatický stroj (automat) pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů s velkým čtyřčelisťovým upínacím talířem.
Pneumatický rázový utahovák HAZET 9012 X zdarma při nákupu stroje

Stroje pro montáž a demontáž pneumatik Beissbarth MS 500

Elektropneumatické stroje (automaty) pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů i motocyklů s velkým čtyřčelisťovým upínacím talířem.
od Kč 64.690,-

Stroj pro montáž a demontáž pneumatik TC Master Premium 702 + Helper 200

Elektropneumatický stroj (automat) pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů i motocyklů s velkou čtyřčelisťovou upínací deskou osmiúhelníkového tvaru pro vnitřní i vnější...
Kč 67.190,-

Stroj pro montáž a demontáž pneumatik Beissbarth MS 530

Elektropneumatický stroj (automat) pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů a motocyklů s velkým čtyřčelisťovým upínacím talířem a inovativní konstrukcí konceptu G-Frame.
Kč 71.990,-

Stroje pro montáž a demontáž pneumatik Beissbarth MS 630-24 / V5

Elektropneumatické stroje (automaty) pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů a motocyklů s velkým čtyřčelisťovým upínacím talířem, s inovativní konstrukcí konceptu G-Frame.
od Kč 86.190,-

Stroj pro montáž a demontáž pneumatik Giuliano S 226 Pro

Elektropneumatický stroj (automat) pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů přídavným zařízením (zdvojené pomocné rameno) pro montáž a demontáž tuhých nízkoprofilových...
Kč 96.790,-

Stroje pro montáž a demontáž pneumatik Beissbarth MS 500 V1

Elektropneumatické stroje (automaty) pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů i motocyklů s velkým čtyřčelisťovým upínacím talířem a přídavným zařízením Tecnoroller NG.
Kč 101.590,-

Stroje pro montáž a demontáž pneumatik Beissbarth MS 530 V1

Elektropneumatické stroje (automaty) pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů a motocyklů s pneumatickým pomocným ramenem Tecnoroller NG 1.
od Kč 108.990,-

Stroje pro montáž a demontáž pneumatik Beissbarth MS 630-24 V1 / V6 / V8

Elektropneumatické stroje (automaty) pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů a motocyklů s přídavným Tecnorollerem NG (modely IT), příp. i systémem Ergo Control.
od Kč 122.190,-

Stroje pro montáž a demontáž pneumatik Beissbarth MS 650

Elektropneumatické stroje (automaty) pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů s velmi velkým upínacím talířem (28") s přídavným Tecnorollerem NG.
od Kč 138.990,-

Stroje pro montáž a demontáž pneumatik Beissbarth MS 670

Elektropneumatické stroje (automaty) pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů se středovým upínacím systémem a s přídavným Tecnorollerem NG 2.
od Kč 225.290,-

Stroje pro montáž a demontáž pneumatik Beissbarth MS 900

Elektropneumatické stroje (automaty) pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů se středovým upínacím systémem nejnovější generace.
od Kč 487.990,-

* ceny jsou uvedeny bez DPH