UNIVER, spol. s r.o.
kontaktní služba

Vyvažovačky kol osobních automobilů

Vyvažovačka kol osobních automobilů WB220

Elektromotorová mikroprocesorem řízená vyvažovačka kol pro kola osobních a lehkých užitkových vozidel a pro kola motocyklů s elektronickým snímacím ramenem.
Kč 22.990,-

Vyvažovačka kol osobních automobilů a motocyklů Beissbarth BA 201 Start Line

Elektromotorová mikroprocesorem řízená vyvažovačka kol pro kola osobních a lehkých užitkových vozidel a pro kola motocyklů se 6 programy a elektronickým snímacím ramenem.
Kč 32.590,-

Vyvažovačka kol osobních automobilů a motocyklů Beissbarth MT 826

Elektromotorová mikroprocesorem řízená vyvažovačka kol pro kola osobních a lehkých užitkových vozidel a pro kola motocyklů.
Kč 43.990,-

Vyvažovačka kol osobních automobilů a motocyklů Beissbarth MT 826 D

Elektromotorová mikroprocesorem řízená vyvažovačka kol pro kola osobních a lehkých užitkových vozidel a pro kola motocyklů je vybavená elektronickým dotykovým ramenem.
od Kč 47.990,-

Vyvažovačka kol osobních automobilů a motocyklů Beissbarth MT 826 DT

Elektromotorová mikroprocesorem řízená vyvažovačka kol pro kola osobních a lehkých užitkových vozidel a pro kola motocyklů s dotykovým ramenem a 19" TFT monitorem.
od Kč 65.990,-

Vyvažovačka kol osobních automobilů a motocyklů Beissbarth MT 837 D

Elektromotorová mikroprocesorem řízená vyvažovačka kol s 11 vyvažovacími programy pro kola osobních a lehkých užitkových vozidel a pro kola motocyklů.
Kč 55.990,-

Vyvažovačka kol osobních automobilů a motocyklů Beissbarth MT 857 DT

Elektromotorová mikroprocesorem řízená vyvažovačka kol pro kola osobních a lehkých užitkových vozidel a pro kola motocyklů s dotykovým ramenem a 19" TFT monitorem.
Kč 83.990,-

Vyvažovačka kol osobních automobilů a motocyklů Beissbarth MT 849 AD

Elektromotorová mikroprocesorem řízená vyvažovačka kol pro kola osobních a lehkých užitkových vozidel a pro kola motocyklů s bezkontaktním měřením šířky disku / ráfku atd.
od Kč 92.990,-

Vyvažovačka kol osobních automobilů a motocyklů Beissbarth MT 849 ADP

Elektromotorová mikroprocesorem řízená vyvažovačka kol pro kola osobních a lehkých užitkových vozidel a pro kola motocyklů je vybavená pneumatickou upínací přírubou atd.
od Kč 112.990,-

Vyvažovačka kol osobních automobilů a motocyklů Beissbarth MT 869 ADT

Elektromotorová mikroprocesorem řízená vyvažovačka kol pro kola osobních a lehkých užitkových vozidel a pro kola motocyklů s elektronickým datovým ramenem a laserem.
Kč 141.990,-

Vyvažovačka kol osobních automobilů a motocyklů Beissbarth MT 869 ADPT

Elektromotorová mikroprocesorem řízená vyvažovačka kol pro kola osobních a lehkých užitkových vozidel a pro kola motocyklů s elektronickým datovým ramenem, laserem a pneumatickou přírubou.
Kč 160.990,-

Vyvažovačka kol osobních automobilů a motocyklů Beissbarth MT 885 AD

Elektromotorová mikroprocesorem řízená vyvažovačka kol představuje nejvyšší třídu v oblasti vyvažovaček kol osobních automobilů.
Kč 214.990,-

Vyvažovačka kol osobních automobilů a motocyklů Beissbarth MT 885 ADP

Elektromotorová mikroprocesorem řízená vyvažovačka kol představuje nejvyšší třídu v oblasti vyvažovaček kol osobních automobilů.
Kč 238.990,-

Doporučené příslušenství k vyvažovačkám kol Beissbarth

Doporučené příslušenství k vyvažovačkám kol pro osobní automobily a motocykly.
od Kč 350,-

* ceny jsou uvedeny bez DPH