UNIVER, spol. s r.o.
kontaktní služba

Inspekční endoskop s kamerou a monitorem GL 8873

Endoskop je vybavený inspekční kamerou a barevným 2.4" TFT-LCD monitorem. Používá se zejména pro prohlížení jinak vizuálně nepřístupných prostorů. Umožňuje například prohlídku vnitřních částí klikové skříně, převodovky, rozvodovky, spojky, ale i dveřních nebo střešních prostorů bez demontáže čalounění apod. Umožňuje nahlédnout do vnitřních částí strojů, instalačních potrubí, zastavěných prostorů ve stěnách, do uzavřených místností jen malými otvory atd.
Endoskop je vybavený ergonomickým držadlem a skříní s barevným monitorem a ovládacími tlačítky, od které vede pružný kabel o délce 1000 mm. Na jeho konci je umístěna hlava s mini-kamerou o průměru 9 mm.
Inspekční endoskop je spolu s příslušenstvím uložen v plastovém kufříku.

Parametry:
snímač obrazu CMOS, rozlišení 640x480 pixelů,video-standard PAL/NTSC, horizontální úhel pohledu 48°, hlava mini-kamery o průměru 9 mm, úroveň voděvzdornosti IP67 (platí jen pro hlavu s mini-kamerou), napájení přístroje 4xAA baterie, monitor 2.4" TFT-LCD, provozní teplota -10°C až +50°C, hmotnost přístroje 374 g, hmotnost přístroje včetně kufříku 1007 g.

Cena ... Kč 3.830,-* ceny jsou uvedeny bez DPH