Akumulátorový přístroj pro opravy prasklin plastů HU14005

Akumulátorový přístroj pro snadné a stabilní opravy prasklin plastů vysoké kvality renomovaného belgického dodavatele představuje novou technologii, která má všestranné použití při opravách prasklin plastů nejenom v autoservisech, v autokarosárnách a v autolakovnách.
Přístroj má lithiovou akumulátorovou baterii, ergonomické držadlo se spínačem a LED kontrolkami (indikace nabíjení a málo nabité baterie) a nastavitelný držák žhavených kovových sponek. Držák je vybaven dvěma trubičkami pro nasazení sponky příslušného tvaru prostým zastrčením a osvětlovací lampičku.. Po stisknutí tlačítka držáku se sponka přiložená přes prasklinu na rubové straně plastového dílu velmi rychle ohřívá a během několika sekund se začne ponořovat do nataveného plastu. Podle tloušťky plastu se takto zataví milimetr i více do plastu a jakmile je tohoto stavu dosaženo, žhavení se vypne. Opět se několik málo sekund počká až natavený plast kolem sponky vytvrdne, držák se od sponky oddělí a sponka zůstává zatavená v plastu.
Na začátek praskliny se zpravidla zatavuje sponka podélnou částí napříč/kolmo k prasklině a další sponku už se zatavují podélnou částí v ose praskliny. Následuje uskřípnutí z plastu vystupujících částí sponek pomocí štípacích kleští. Zbytky sponky nad povrchem plastu se zbrousí např. pneumatickou bruskou s malým kotoučkem, odštípnou kleštěmi apod.
Oprava se ještě může dokončit speciální kulmou, pomocí které se plast nad zatavenými sponkami roztaví a vyhladí.Sada v plastovém kufříku ještě obsahuje nabíječku 240 V, 100 ks speciálních kovových sponek 0,6 mm tvaru V, 100 ks speciálních sponek 0,6 mm tvaru vlnovky a 100 ks speciálních sponek 0,8 mm tvaru vlnovky.

Technické parametry:
napájení 230 V/50 Hz, max.spotřeba proudu 10 W, hmotnost 1,35 kg.

Objednávka zboží

1800000140050
HUBITOOLS HU14005 Aku přístr.pro opravy plast
na objednávku
Kč 7.030,00